iKON Talks about YANG HYUN SUK, Alcohol Tolerance, and Who Looks The Most Handsome on Cultwo Show

آیکن درباره یانگ هیون سوک،ظرفیت ا.ل.ک.ل، و اینکه کدام یک خوشتیپ تر است در برنامه cultwo show صحبت کردند.

آیکن به برنامه cultwo show رفتند و نه تنها تقلید صدا داشته اند بلکه همچنین آهنگ های جدید خود را نیز اجرا کردند.

آیکن ۲۹ می به برنامه SBS PowerFM رفتند و درباره چیزهای متفاوتی صحبت کردند.

میزبان چانوو از چانوو پرسید، که کدام یک نام همسان با خود دارد، و پرسید که معنای نام او پس از گفتن اسم چانوو که نفر اول بود زمانی که اسمش جانگ چانوو را سرچ کردند.چانوو پاسخ داد: والدین من این اسم را انتخاب نکردند. آنها به مکانی اسم میسازند رفتند. او ادامه داد که: زمانی که من جوانتر بودم، مردم عادت داشتند که به من گاو دیوانه بگویند. مجری جانگ چانوو با او همدردی کرد و گفت، “باید برات سخت باشه.” مجری کیم تاکیون همه را با گفتن این جمله که “من سمت توام”، باعث خنده همه شد.

زمانی که درباره آلبوم جدید آنها پرسید، بی.آی جواب داد: آهنگ ها بسیار پر از بیت و مانند ما هستند. BLING BLING آهنگی است با ریتمی عمیق و بیت های هیپ پاپی و B-DAY یک آهنگ هیجان انگیز است.

آنها همچنین درباره رییس آژانس خود یانگ هیون سوک صحبت کردند. اعضا گفتند که همیشه به تمرینات رقصشان بسیار توجه میکنند و برخی اوقات حتی تغییری ایجاد میکنند، اما او توجه اضافه تری به طراحی رقص این آلبوم نشان داده است.JAY گفت، “او حتی تغییراتی در نقاط رقص در راس اهنگ B-DAY انجام داد که باعث شد ۰٫۲ طولانی تر شود.”

آنها همچنین آشکار کردند انها چقدر میتوانند بنوشند.ظاهرا، جونهه و جینهوان ظرفیت نوشیدنی بیشتری دارند. جیینهوان گفت، “من در نوشیدن قهار نیستم. من میتوانم دو یا سه بطری سوجو بنوشم”. جونهه ادامه داد: ما روز قبلتر با سای نوشیدیم. اون به نوشیدن زیاد عادت داره، اما این روزها، او ضعیف شده به همان اندازه که جینهوان مینوشد ، مینوشه”. چانوو با گفتن، “سای نمیتونه زیاد بنوشه. اون فقط همیشه مست به نظر میرسه،” باعث خنده ی همه شد.

اعضای آیکن همچنین گفت که آنها خجالتی هستند، و این دلیل این است که آنها دوست سلبرینی زیادی دارند. اما، آنها جنبه بامزه خود را به وسیله تقلید صداهای کوون سانگ وو و یانگ هیون سوک به نمایش گذاشتند. آنها همچنین درباره اینکه کدام یک در میان گروه جذابتر هستند، صحبت کردند. جینهوان گفت، “من فکر میکنم که در جایگاه سوم هستم. و بابی را به عنوان زشت ترین فرد انتخاب کرد.” بابی پاسخ داد، “من فکر میکنم که مطمئنا خوش تیپ ترین فرد در گروه هستم.زشت ترین فرد جینهوان هست. ظاهر فقط به صورت نیست آن شاخصه های زیادی دارد ، و اون خیلی قدش کوتاهه.”

Source: YG Life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.