iKON “Cried while practicing group dance, improved stage presence”

آیکن، “در حال تمرین ر*ق*ص گروهی گریه میکردیم، اجرای استیج مان بهتر شده”


آیکن برای مجله ی “high cut” که ۱ جون منتشر میشود، عکسبرداری داشتند.

در مصاحبه ای پیرو این عکسبرداری، آیکن از “bling bling” یکی از آهنگ های آلبوم جدیدشان با نام “new kids: begin” صحبت کردند. بی آی که مسئولیت بخش نوشتن شعر و ملودی آهنگ را بر عهده داشت چنین گفت: “این آهنگ پر از جذابیت است. شعر هم پر از کنایه است. من توی این آهنگ آرزوم رو برای “سخت بازی کردن” شرح دادم.” بابی گفت: “در یک کلمه پیام این آهنگ “بیاین بازی کنیم” است. این آهنگ درمورد روش بازی کردن جوونهای این دوره است.” دونگ هیوک اضافه کرد: “خیلی بهتر میشه که بجای هدفون از اسپیکر برای گوش دادن به این آهنگ استفاده کنین و بجای تنهایی گوش دادن با بقیه بهش گوش کنین.”

جینهوان اعتماد بنفسش را با گفتن: “اجرای استیج ما خیلی خوب شده است. واقعا واسم خجالت آوره که اجراها برای آلبوم قبلیمون در سال قبل رو ببینم. برای این آلبوم، من توی آوازر خوندن، اجرا و کنترل نگاهم بر روی استیج یکم بهتر شدم”، نشان داد. او همچنین گفت که گروه برای رق*ص گروهی ملاحظه ی بیشتری کردند. بابی با گفتن: “رق*ص گروهی واقعا سخت بود. ما طراحی رقص رو دوباره ساختیم. میدونید، جینهوان حتی یک بار بخاطر این رق*ص سخت گریه کرد.” همه را خنداند.

آیکن به انتشار سری های آلبوم”new kids” یکی پس از یگری ادامه میدهد. بی آی گفت: “بیشتر آهنگ های آلبوم اولمون بجای تجربیات واقعی بر اساس تخیلات مون نوشته شده بود، اما برای این آلبوم نصف نصفه. تجربه ها و ایده های شخصیم بیشتر از قبل در این آلبوم توصیف شدند.” دونگ هیوک با اشاره به آهنگ هایی که از حالا منتشر میشوند گفت: “آهنگ ها آرام تر خواهند بود. لطفا توجه تون رو بذارید روی شعرها.”

Source: YG Life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.