BLACKPINK’s comeback on June 22 has been confirmed… Pinkish teaser image unveiled

بلک پینک، آخرین هنرمند YG خواهد بود که در نیمه اول سال باز خواهد گشت.

تایید شده است که کامبک گروه در ۲۲م همین ماه خواهد بود. شرکت سرگرمی YG بازگشت بلک پینک را با تیزر عکسی در بلاگ رسمی خودش اعلام کرد.

آلبوم جدید آنها بعد از ۷ ماه منتشر میشود. از آنجایی که آنها با تسخیر چارت ها بلافاصله بعد از دبیو حضور بی نظیری در عرصه ی موسیقی داشتند، طرفداران موسیقی در سراسر جهان توجهات زیادی به آلبوم جدید آنها دارند.

بعد از انتشار آلبوم جدیدشان، بلک پینک به طور رسمی وارد بازار ژاپن می‎شود. گروه شروع کارشان را در این کشور در یک مقایس بزرگ آغاز میکنند. بلک پینک شوکیس BLACKPINK PREMIUM DEBUT SHOWCASE را در ۲۰ جولای در Budokan ژاپن برگزار خواهند کرد. این یک مورد نادر هست که یک گروه تازه کار خارجی شوکِیس دبیو خودشان را در  Budokan برگزار کنند. بعد، بلک پینک آلبوم دبیو خودشان را در ۹م آگوست منتشر می‎کنند و بعد در فستیوال های بزرگ فشن ژاپن شرکت خواهند داشت.

بلک پینک با انتشار آهنگ های خودشان بلافاصله محبوبیتی بزرگ در کشور و خارج از کشور به دست آوردند و موزیک ویدیوهای آنها بالای ۱۰۰ میلیون بازدید دارد. این تیم تا به همینجا محبوبیتی چشمگیر داشتند. بلک پینک در چارت آیتونز ۱۴ کشور رتبه ی ۱ را به دست آوردند، همینطور رتبه ی ۱ و رتبه ی ۲ در چارت آهنگ های دیجیتال جشنواره بیلبرد آمریکا را نیز از آن خود کردند و در چارت هفتگی QQ Music نیز رتبه های اول و دوم را داشتند، موفقیت های آنها فراتر از آسیاست، آنها اروپا و آمریکای شمالی را نیز تحت تاثیر قرار داده اند.

Source: 스포츠조선=박영웅 기자 Via YG Life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.