WINNER’s Song Min Ho is forced to shave his head after losing a bet

سونگ مینهو از وینر در برنامه ی New Journey to the West 4 موهای خودش را زد.


در قسمت اول این برنامه که ۱۳م ژوئن پخش شد، اعضا در یک رستوران برای شام دور هم جمع شدند. در طول صرف غذا، سونگ مینهو گفت که در پینگ پنگ حرفه ای شده است. به همین خاطر، بی سو گون به او اخطار داد که مواظب حرف هایی که میزند باشد و در مورد اینکه چطور در فصل قبل اون جی وون مجبور شد موهای خودش را بزند بعد از اینکه در شرط بندی پینگ پنگ باخته است.

با این حال سونگ مینهو به داشتن اعتماد به نفس خود ادامه داد و گفت، “من میتونم هیونگ رو شکست بدم. میتونم جی وون هیونگ رو شکست بدم و کیوهیون رو هم به راحتی شکست بدم.”

کانگ هو دونگ بعد پیشنها کرد که هر دوی آنها پینگ پنگ بازی کنند و بازنده باید موهای خودش را بزند. او گفت، “اگر من باختم هر موی توی بدنم باشه را میزنم.”
سونگ مینهو با کمی تردید پیشنهاد رو قبول کرد و پاسخ داد، “اما اول، باید از رئیسم اجازه بگیرم.” کارگردان نا بلافاصله با یانگ هیون سوک تماس گرفت. پاپا وای جی با جوابش موجب خنده شد و گفت، “من فکر میکنم مینهو وقتی موهاش رو بتراشه زیباترین باشه.”

بعد رقابت پینگ پنگ آغاز شد. سونگ مینهو ۱۰ به ۰ باخت. تهیه کننده ها گفتند که از باخت سونگ مینهو مطمئن بودند و استایلیست او را دعوت کردند.

همونطور که قول داده بود، سونگ مینهو موهای خودش را تراشید و حالا یک مدل موی منحصر به فرد برای خودش دارد.

Source: AllKPOP

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.