MINO Becomes the Cherry on the Cake in New Journey To The West 4

مینو گیلاس روی کیک برنامه ی سفر به غرب شد.

تصمیم مینو برای پیوستن به این برنامه تصمیم خوبی بود، و حالا در این برنامه او به یک دارایی واقعی تبدیل شده است.

چهارمین فصل از برنامه ی سفر به غرب به تازگی شروع شده است. این برنامه ابتدا سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی آنتن رفت و بعد از گذشت ۲ سال سه فصل از این برنامه در تلویزیون پخش شد. اعضای تیم تولید بعد از فصل اول آن جه هیون را جایگزین لی سونگ کی کردند. و سپس بعد از فصل سوم کیوهیون و مینو به عنوان اعضای جدید برنامه انرژی جوانی خود را به این برنامه آوردند.

وقتی که اخبار حضور مینو در این برنامه پخش شد، بسیاری متعجب شدند. مینو تجربه ی زیادی برای حضور در برنامه های سرگرمی نداشت، و به اینکه آیا او بتواند با اعضای قدیمی برنامه متناسب باشد یا نه اطمینانی نبود.

اما همانند همیشه، نایونگ سوک تصمیم درست را گرفته بود و نگرانی های مرذم بی اساس بود. مینو بین “دیوونه ها” فردی “احمق” بود، تا آن زمان بزرگترین معروفیتش اجرای آهنگ “FEAR” در Show me The Money بود. بعد از پیوستن به برنامه احمقیت او بزرگترین جذابیتش شد.

در واقع این تصمیم برای پیوستن مینو به عنوان عضوی از برنامه تصمیمی عاقلانه بود. حضور او قوی و با احمقیت منحصر به فردش همراه بود. بیشتر افراد او را به عنوان عضوی از گروه وینر می شناختند، اما به عنوان مینو او از تهیه کننده های برنامه های سرگرمی تماس های زیادی دریافت کرد.

مینو اعلام کرد که در فصل چهارم متفاوت ظاهر خواهد شد. مینو در فصل سوم بین “دیوونگی” و “احمقیت” بود. اما حتی از اولین قسمت فصل چهارم به عنوان یک شخصیت قوی بعد از اینکه نیمی از موهایش را بخاطر باخت در بازی تنیس روی میز تراشید ظاهر شد. همگی میداند که کانگ هودونگ برنده میشود اما مینو شجاع بود و تسلیم را نپذیرفت.

مینو بعد از تراشیدن نیمی از موهایش تصویری قوی و جدید بدست آورد و بنظر میرسد که او به گیلاس رو کیک فصل چهارم برنامه ی سفر به غرب تبدیل شده است. دیدن اینکه چگونه او در این برنامه پیشرفت میکند و جذابیتش را به نمایش می گذارد جالب خواهد بود.

Source: YG Life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.