“Innocent → Breathtaking” A teaser image of chic JENNIE of BLACKPINK unveiled

“معصوم ← محسور کننده” یک تیزر زیبا از جنی عضو گروه بلک پینک رونمایی شد.

اولین تیزر عکس از جنی عضو گروه بلک پینک منتشر شد و توجه زیادی به خود جلب کرد.

صبح روز ۱۶ ژوئن، شرکت وای جی تیزر عکسی از جنی در وبسایت رسمی خود منتشر کرد، کامبک گروه بلک پینک از قبل برای ۲۲ ماه ژوئن برنامه ریزی شده است.

جنی قبل از شروع بکارشان با حضور در آلبوم جی دراگون، مورد توجه زیادی قرار گرفته بود. بعد از شروع بکار به عنوان بلک پینک، جنی احساسات قوی خود را با نشان دادن استعداد فوق العاده اش در رپ، ووکال، و رقص و همنطور جنبه ی بازمره خود ولی اجراهای قوی اش، به نمایش گذاشته است.

حتی با اینکه کمتر از یک سال از شروع بکارشان میگذرد، این گروه در حال نوشتن رکورد های باور نکردنی با ۱۰۰ میلیونی شدن میوزیک ویدیوهای “WHISTLE” و “BOOMBAYAH”، همچنین “PLAYING WITH FIRE” در یوتوب هستند. بلک پینک جایگاه اول برنامه های تلویزیونی را با آهنگ های جدید خود به دست آوردند و تمامی جوایز تازه کار سال گذشته را به خود اختصاص دادند.

بلک پینک ۲۲ ماه ژوئن به صحنه ی موسیقی کشور کره بازخواهد گشت. بعد از آن، بلک پینک شروع بکار رسمی خود در کشور ژاپن را رقم خواهند زد. بعد از میزبانی شوکیس “BLACKPINK PREMIUM DEBUT SHOWCASE” در بودوکان کشور ژاپن در ۲۰ جولای، بلک پینک در ۹ اگوست آلبوم رسمی شروع بکار خود در کشور ژاپن را منتشر خواهد کرد.

Source: YG Life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.