Kwon Hyun Bin Gives Heartfelt Thanks To Fans For Helping Him Get Through “Produce 101 Season 2”

کوان هیون بین تشکر صمیمانه ی خود را به طرفدارانی که از طریق برنامه ی “Produce 101” او را حمایت کردند ابراز کرد.

کوان هیون بین کارآموز قبلی برنامه ی رقابتی “Produce 101″، عکسبرداری برای مجله ی CeCi داشت و فعالیت های رسمی خود را بعد از حذف شدن از این برنامه آغاز کرد.

قبل از رفتن به عکسبرداری برای این مجله او با خنده گفت، “مدت طولانی از زمانی که در مقابل دوربین می ایستم گذشته است، بخاطر همین خیلی هیجان زده ام و گیج شدم”. اما هنگامی که عکسبرداری شروع شد، او با گرفتن ژست های عالی درست همانند یک مدل حرفه ای بنظر میرسید. بعد از اتمام عکسبرداری برنامه ی زنده ای در فیس*ب*وک برگزار شد و ۴۵۰۰ نفر به مشترکین صفحه اضافه شدند که محبوبیت هیون بین را به تصویر میکشید.

او در پایان عکسبرداری مصاحبه ای با مجله داشت که در طول مصاحبه از طرفداران خود تشکر کرد. او گفت، “هروقت که میخواستم تسلیم شم، فقط به طرفداران و همکارانی که کنارم بودند و حمایتم کردند فکر میکردم. در ایستگاه مترو، طرفداران من بیلبوردی نصب کرده بودند که بر روی اون نوشته بود، “هیون بین، ما از روزهای روشنی که سوی تو میاد حمایت میکنم’، و میدونم که چقدر این جملات صادقانه بوده اند. (طرفداران من) قلبی از طلا دارند.” در طول عکسبرداری او به عکس های خودش که در طول مسابقه ی “Produce 101” حضور داشت نگاه میکرد و عشق و تاسف خود را نشان داد.

عکس های رسمی و مصاحبه ی کامل هیون بین با مجله ی CeCi در نسخه ی جولای منتشر خواهند شد.

Source : Soompi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.